home

Originální dárky pro muže

 Vybrat originální dárek pro muže je někdy opravdu těžké, ať už jde o dárek k narozeninám, vánoční dárek nebo ke kulatému výročí. Co ale víme jistě, že každý muž ocení kvalitní gurmánský zážitek. Připravili jsme tak pro vás tipy na dárky pro milovníky kvalitních dobrot.

Přímo na míru fanouškům grilování a burgerů jsme poskládali luxusní bedýnku Chef Burger. Najdete v ní dobroty, ze kterých si můžete připravit luxusní burger i bez rozžhaveného grilu:  kvalitní hovězí a vepřové maso, kvašenou zeleninádu a cibuládu. Prostě sen všech mužů!

Image 0

Právě k masu, burgerům nebo k ostřejším a výraznějším sýrům je naší jasnou volbou Cibuláda - jemně krájené cibulové proužky dušené ve směsi červeného vína, jablečného octa a poctivého karamelu. Pikantnost jim dodává směs černého pepře a bylinek.

Image 1

Náš tajný tip je na Jeřabinový džem, který po smíchání s majonézou vytvoří luxusní marinádu právě k burgerům, trhaným a grilovaným masům.

Image 2

Pro milovníky klasických masových chutí doporučíme výběr z našich paštik a to buď z některých z klasických chutí  nebo výběrových zvěřinových paštik. Skvělá je Játrová paštika s restovanou cibulkou na vepřovém sádle, Zapečený tvarůžek na vepřové paštice nebo Kachní paštika s jablky. Samozřejmě nesmíme opomenout delikátní pochoutku Kachní Foie Gras s kapkou koňaku, které patří mezi exkluzivní delikatesy pro všechny gurmety.

Image 3

Víme, že ne vždy je čas uvařit a užít  si domácího jídla. Proto jsme pro vás připravili kvalitní hotovky - polévky, omáčky k těstovinám a staročeskou nádivku. Určitě je ocení všichni muži, díky kvalitním ingrediencím jde opravdu o plnohodnotné jídlo. Skvělý tip pro všechny rybáře, studenty nebo prostě jako zásobu na to, až nebude čas vyvařovat.

Image 4

Pokud si nemůžete vybrat z naší široké nabídky dobrot, máme pro vás připravené bedýnky a dárkové kazety, které jsme již chuťově sladili. Ať už jde o zmíněnou bedýnku Chef Burger, pro milovníky masa Farmářská bedýnka Samé maso nebo Farmářskou bedýnku čtyř chutí.

Image 5


 


 


 

farmářské trhy
vše

v tuto chvíli pro vás připravujeme termíny dalších trhů, děkujeme za pochopení.

Přihlášení k odběru novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace?
Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail
(odhlášení možné kdykoliv).
Sledujte nás: