home

Originální dárky pro myslivce

S našimi dárkovými sadami myslíme i na myslivce, protože této vášni propadlo spoustu mužů (i některé z žen).

Je těžké jim stále vybírat originální dárky a proto jsme tady my, s naší nabídkou luxusních zvěřinových delikates a skvělých doplňků k nim. Takže pokud hledáte pro myslivce dárek k narozeninám nebo na Vánoce, podívejte se na náš sortiment.

Začneme s nabídkou prémiových paštik ze zvěřiny, které jsou vyrobené podle tradičních receptur našich předků.

Novinka a navíc oceněná cenou Regionální potravina roku Olomouckého kraje je Dančí paštika s divokým kořením. Kromě koření je doladěná k dokonalosti lesními houbami a bylinkami, dokonale se snoubí s červeným vínem. Jde tak o ideální dárek pro všechny muže, milovníky vína a samozřejmě myslivce.

Image 0

Pokud vaši nimrodi ocení hruběji mletou paštiku výrazné chuti, určitě sáhněte po Jelení paštice z naloženého jeleního masa. Je skutečnou lahůdkou pro milovníky a znalce zvěřinových specialit. Ideálním doplňkem je brusinková zavařenina. 

Image 1

Typická zvěřinová chuť hraje prim i v lehce roztíratelné Paštice z divočáka na červeném víně. Myslivci ocení její chuť, která je doplněná divokým kořením a jalovcem. Ideálním doplňkem je červené víno.

Image 2

 Výrazná a typická zvěřinová chuť je hlavní předností hrubě mleté Srnčí paštiky. Srnčí maso je oblíbené u všech gurmetů a je tak při hledání dárků pro myslivce sázkou na jistotu. Tato paštika je hruběji mletá, ale vyniká výrazným akcentem portského vína.

Image 3


K paštikám, kromě čerstvého pečiva, skvěle ladí zavařeniny, které zvýrazní jejich typickou chuť. Už tradičně se k nim podávaly zavařeniny z plodů, které najdete v lese nebo v divoké přírodě. Ať už jde o typický šípkový nebo brusinkový džem nebo naše speciality jako je zavařenina ze smrkových výhonků nebo džem jeřabinový. Ty všechny najdete u nás, z plodů nasbíraných v čisté přírodě Jeseníků.

Samozřejmě máme přichystané dárkové balíčky určené přímo pro myslivce a milovníky zvěřiny. V balíčku Myslivecké trio naleznete Jelení paštiku, Paštiku z divočáka a Šípkový džem. Pokud preferujete pouze “masovou” krabičku, vyzkoušejte Zvěřinové trio paštik složenou se tři zvěřinových paštik. A jsme si jistí, že třeba jako dárek k padesátinám pro muže a myslivce bude dobrou volbou naše exkluzivní dárková kazeta ze čtyřmi výběrovými paštikami s lahví moravského přívlastkového vína.

Image 4


 


 

farmářské trhy
vše

v tuto chvíli pro vás připravujeme termíny dalších trhů, děkujeme za pochopení.

Přihlášení k odběru novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace?
Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail
(odhlášení možné kdykoliv).
Sledujte nás: