home

Podpora imunity i očista organismu

Nachlazení, viróza, rýma… Všichni víme, jak nás tyto nepříjemné stavy omezují. Každý s nimi občas bojuje a má své recepty, jak se jich co nejrychleji zbavit.

Nejlepší je však chránit se dopředu, dlouhodobě podporovat vlastní imunitu. Přírodní vitamin C v citrónech a pomerančích je základ, ale sám to nezvládne. Potřebuje i další podpůrné přírodní látky z ovoce, zeleniny a dalších zdrojů – říká se jim fytochemikálie.

Je to celá škála přirozeně se vyskytujících složek v rostlinné stravě. Zázvor, černé bezinky, arónie (černé jeřabiny), květy bezu a pampelišky – to je jen krátký výčet z domácí lékárny, kterým prospějeme našemu imunitnímu systému.

Pampeliškový a bezový sirup můžete mít stále po ruce. Vyrábíme ho pro vás z květů v nejvyšší zralosti, kdy obsahují nejvíce přírodních látek. Sbíráme je v nejčistších lokalitách Jeseníků. Jsou tak lahodné, že si je zamilují i děti jako sladidlo do čaje nebo jako nápoj s vodou.

Pampeliška působí protizánětlivě, a hlavně podporuje funkci jater. Květ černého bezu má zejména antiseptické, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Obě byliny se používají při očistě (detoxikaci) organismu. Doporučení najdete v každém herbáři a knihách o bylinkách.

farmářské trhy
vše
Uničov26.9.20208:00-12:00
Tovačov27.9.20209:00 - 16:00
Šumperk2.10.20208:00-14:00
Přihlášení k odběru novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace?
Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail
(odhlášení možné kdykoliv).
Sledujte nás: