home

Vůně grilovaného kuřete v originální paštice

Grilované kuře patří ve vzpomínkách mnohých z nás k nejopojnějším vůním našeho dětství. Dnes je to již milé retro vzpomínání na pojízdná auta s horkým grilem plným tyčí s napíchanými otáčejícími se kuřaty.

Pamatují si to jistě jako silný gurmánský zážitek zejména ti z nás, kdo vyrostli na venkově a záviděli obyvatelům větších měst.
Tento voňavý cíl dětských výletů s rodiči „do velkého světa“ jsme využili ve vlastní receptuře na paštiku z grilovaného kuřátka. Je připravena s naší originální směsí grilovacího koření, a navíc podpořena vinnou redukcí.

Ta se připravuje zesklovatěním cibulky, jemným opečením mrkve a celeru, zalitím bílým vínem a po dušení zredukováním na hustotu sirupu. Bez dochucovadel a jiných zbytečných ingrediencí má paštika ušlechtilou a jemnou chuť grilovaného kuřecího masa s velmi zajímavým zeleninovým a vinným chuťovým podtónem.
Dokonalá harmonie, která výtečně chutná s jakýmkoli druhem chleba nebo pečiva. Může být součástí slavnostní tabule na kanapkách, nakrájená na míse s jinými masy nebo podávaná buď samostatně či s pikantní zavařeninou nebo džemem.

Ale také je to skvělá náplň do bagety nebo toastu, na svačinu, na výlet, jako snack či večeře. S touto paštikou máte nekonečnou řadu možností, jak s ní naložit. A vždycky budete spokojeni.

Související produkty
farmářské trhy
vše
Uničov26.9.20208:00-12:00
Šumperk2.10.20208:00-14:00
Šternberk10.10.20207:30-12:30
Přihlášení k odběru novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace?
Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail
(odhlášení možné kdykoliv).
Sledujte nás: