Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1324 hodnocení
5
1292x
4
29x
3
0x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ přehled o nabízeném produktu
měla jsem možnost výrobky ochutnat na farmářských trzích v Přerově, vřele doporučuji:-)
Vstřícné jednání
+ Milá komunikace s obchodem, rychlé doručení, vše bez problémů.
- Nic.
Nemám co vytknout, už jsem objednala vícekrát a vždy je vše perfektní.
Rychlé doručení, zboží kvalitně zabaleno.
+ Profesionální a rychlá služba.
Výborná spolupráce, zapomněli dodat jeden produkt, okamžitě jej poslali druhý den.
+ Vše skvělé
+ Výborná kvalita výrobků - rychlé doručení
+ skvělé, že existuje možnost objednání tohoto druhu zboží, netušila jsem tuto možnost, děkuji
- žádná
velice spokojená - s dodáním, výběrem, využila jsem sadu jako dárek a volné druhy tak ty pro sebe :-))
Výborné výrobky v krásné obalu.
Zakoupila jsem různé druhy paštik už i minulý rok. Všechny chutnají skvěle a mého otce gurmána velice potěšily jako vánoční dárek. Letos jsem je objednala znovu. Doporčuji.
Rychlé dodání, dobře zabaleno, pěkný dárek pro své blízké
Super rychlé vyřízení naprosto bez problémů, krásně zabalené, aby se nic nerozbilo.
+ neskutečná rychlost dodání! krásné balení, výborné produkty, za mě obrovské plus a i jsem Vás už doporučila jinde
Rychlost dodání-ve čtvrtek večer jsem objednala a hned v pondělí ráno bylo zboží připravené k vyzveznutí, takže super! Dárkové balení je krásné, produkty vynikající (říkal tatínek, kterému je stále kupuju a pro kterého je i tento dárek). Líbí se mi i zajímavá nabídka různých chutí (paštiky s vínem, ovocem, se zapečeným tvarůžkem,..) Jsem moc spokojená a už jsem Vás doporučila dál a i dál budu:-)
+ rychlé dodání
+ perfektně zabalené zboží
+ BEZ CHYBY, SUPER!!!!
+ Velmi kvalitní a chutné potraviny
+ Rychlé dodání objednaného zboží
+ Informovanost zákazníka
+ Osobní přístup i při objednávkávh přes e-shop
+ Precizně zabalené zboží do přepravy
Mohu jen DOPORUČIT! Vždy vše v naprostém pořádku. Zde je radost nakupovat.
Pokaždé ty nejlepší.
+ vše proběhlo ke spokojenosti zákazníka