Časté dotazy

KDY OBJEDNÁVKA PŘIJDE?

Položky, které máme skladem, expedujeme následující pracovní den (kromě objednávek přijatých v pátek po 9:00 dopoledne a o víkendu). Výjimečně se může stát, že je některý produkt vyprodaný. V takovém případě Vás kontaktujeme a sdělíme Vám, za jak dlouho bude k dispozici.

DOPRAVA - ZPŮSOB DORUČENÍ:

Při nákupu nad 2 000 Kč je doprava zdarma (platí při dodání po České republice).

OSOBNÍ ODBĚR v naší prodejně Leštinská 2443/30, Zábřeh ZDARMA

ZÁSILKOVNA - maximální hmotnost zásilky je 5 kg

ČESKÁ POŠTA – BALÍK NA POŠTU

 

ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO RUKY


ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO BALÍKOVNY


DOPRAVNÍ SLUŽBA PPL - v rámci ČR

DOPRAVNÍ SLUŽBA PPL - do zahraničí - cena za dopravu do zahraničí závisí na váze objednávky a zemi, do které bude vaše objednávka odeslána

 

PLATEBNÍ METODY:

 
V HOTOVOSTI nebo PLATEBNÍ KARTOU NA PRODEJNĚ - v případě osobního odběru
 

 

PŘEVODEM NA ÚČET

Účet Fio banky:  2201949457/2010

Variabilní symbol: číslo objednávky

Po obdržení platby objednávku vyřídíme

 

 

ONLINE PLATBA – GOPAY

Po ukončení objednávky budete automaticky přesměrováni na stránku platební brány GoPay.

 

DOBÍRKA - ČESKÁ POŠTA, PPL, ZÁSILKOVNA: cena: 36 Kč

 

JE MOŽNÁ REKLAMACE?

Produkty i prázdné sklenice balíme s největší pečlivostí, abychom předešli poškození při přepravě. Pokud by se i tak stalo, že vám zásilka dojde poškozená, je možné balík reklamovat u zásilkové služby. Konkrétní návod najdete v přepravních podmínkách.

DAJÍ SE SKLENICE VRÁTIT?

Čisté sklenice od Vás vykoupíme v naší provozovně nebo na dotaz v některé z našich partnerských prodejen. Výkupní cena je 5 Kč za sklenici s víčkem (bez gumičky). Pokud nemáte cestu na prodejnu, nechcete sklenice vyhazovat  a rádi zavařujete nebo si to chcete vyzkoušet, naše skleničky jsou k tomu ideální. Ke skleničce potřebujete jen gumičku a 2 klipsy, které drží víčko během sterilizace.

Použité gumičky doporučujeme před opětovným použitím 3 minuty povařit ve vroucí vodě a osušit v čisté utěrce. Pro výrobky z masa se vyplatí investovat vždy do nových gumiček. Co se týká počtu klipsů běžně postačují dva, ovšem lze použít až 4 ks (ne více, aby se sklenička dostatečně odvzdušnila během sterilování).

OTEVÍRÁNÍ SKLENIC

Sklenice otevíráme jednoduše pouhým povytažením gumičky při současném přidržování víčka (aby vám neodskočilo a nerozbilo se). Povytažením gumičky se dostane do sklenice vzduch a víčko se uvolní. Zde je instruktážní video:

x