Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1324 hodnocení
5
1292x
4
29x
3
0x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ delikatesy,které jinde nejsou
+ je v blízkosti mého bydliště a je i e-shop
- zatím pro mě žádné
rozhodně stojí za vyzkoušení rychlé jednání,dobře balené zboží doporučuji ano- výše jsem zmínila proč
+ Kvalitní a chutné výrobky, perfektní zabalení a rychlé dodání zboží. Přehledné webové stránky, česká firma, které fandím :-) Děkuji.
Ochutnala jsem masové konzervy, džemy, rybí pokrmy i paštiky. Dávala jsem dárkové balení i jako dárky a vždy byla spokojenost.Skleněné zavařovačky se dají znovu používat. Takže se těším na další zajímavé dobroty a ať se firmě daří, je vidět, že vším stojí šikovní lidé :-)
Svělé, vřele doporučuji.
+ ochota, krásný výběr
- žádné
doporučuji, určitě tu budu nakupovat
+ Velmi chutné, poctivé výrobky
Rozhodně doporučuji. Výrobky opravdu kvalitní a navíc i krásně vypadají!
+ výborné lahůdky
+ rychlé vyřízení objednávky
+ cena
+ kvalita
Určitě doporučuji.
+ Spolehlivost
+ Ochota
Doporučuji
+ Zboží které nabízejí je vynikajicí chuti i kvality.Vůbec se nedá porovnat se zbožím z běžných obchodů.
- Žádné
Všem doporučuji,chutné a cenově dostupné zboží.
+ Spolehlivost a jistota kvality.
Tato úžasná rodinná konzervárna Via Delicia mě fakt bere,nakupuji zavařovačky Weck nebo luxusní dobrůtky, Doporucuji !!
+ Doruceni bylo opravdu rychle, expedice zacla hned nasledujici den po objednani pozde v noci :).
+ Vyrobky jsou skutecne kvalitni, vsem moc chutnalo.
Rozhodne doporucuji. Casem se urcite podivam po partnerskych kamennych obchodech a obcas bych si neco ze sortimentu koupil pro sebe.
+ Rychlost, milá komunikace, spolehlivost a vstřícnost. Kvalitní produkty, kterým můžu věřit.
- Nevím, nenašla jsem žádné:-)
Velká spokojenost a určitě nakoupím znovu :-)
+ šíře sortimentu
+ rychlé dodání
+ ceny
- - nejvíc mě zajímají sklenice, které má na českém trhu v nejširší nabídce, slušných cenách a s nejlépe přizpůsobené potřebám zákazníka (např.možnost dokoupit gumičky a spony...) - ale to je jen vedlejší sortiment; hlavní sortiment (pochoutky ve skle) váhám nakoupit, protože nevím, jesti by mi to chutnalo.....možná nějaký degustační soubor miniatur?
pro fanoušky hobby zavařování podle mě ráj
Moc dobre a kcalitni dobroty bez nahrazek a zbytecnych dochucovadel presne tak jak si to vyrobime doma navic v peknych sklenickach. Kupovala jsem jak pro sebe tak pro rodinu i zname jako darek. Opravdu doporucuji. Nemam co vytnout :-)
spolehlivý obchod
+ Přehlednost a kvalita
Doporučuji změnu u dopravce. To, co předvedla firma IN TIME při dodání zboží je naprosto neprofesionální a nedůstojné. Byl jsem tak znechucen, že o této firmě již nechci nikdy slyšet.
+ Velmi kvalitní a chutné výrobky.
Mohu jen doporučit.
+ speciality,které nejsou na trhu
Obchod doporučuji
+ produkty bez chemie
výborné produkty v krásném balení, ideální jako dárek nebo jen tak pro radost
Byl to můj první nákup v tomto obchodě a mám výborné zkušenosti, jednak mají velmi přehledné stránky obchodu, výborná komunikace a rychlé dodání zboží. Produkty jsou výborné a v pěkných obalech.
Dávám 100% !!
Do budoucna určitě opět obchod využiji.
Obchod vřele doporučuji !!
+ Kvalitní výrobky, pečlivě zabaleno, aby nebyl výrobek poškozen.