Originální dárky pro babičky a dědy

Hledáte originální dárek pro dědu a babičku? Dárek, který jim vykouzlí na tváři úsměv? Nechte je zavzpomínat na svoje mládí a potěšte je delikatesami podle prvorepublikových receptur.

Jsme tady my s nabídkou dárků nejen vánočních, ale i k narozeninám, svátku nebo výročí. Můžete si vybírat mezi samostatnými výrobky nebo se inspirovat již připravenými dárkovými kazetami.

 Pro milovníky sladkého najdete v naší nabídce prémiové džemy. V sortimentu máme oblíbené klasiky jako jahodové, malinové nebo meruňkové. Zkuste ale vybrat z některých, které využívají dnes už nepříliš obvyklé suroviny. Co třeba rakytníkový, dřínkový nebo jeřabinový džem? Dříve se “divoké” plodiny využívali častěji a třeba inspirujete babičku k nějaké “zavařovací” novince.

Pro milovníky sladkého najdete v naší nabídce prémiové džemy. V sortimentu máme oblíbené klasiky jako jahodové, malinové nebo meruňkové. Zkuste ale vybrat z některých, které využívají dnes už nepříliš obvyklé suroviny. Co třeba rakytníkový, dřínkový nebo jeřabinový džem? Dříve se “divoké” plodiny využívali častěji a třeba inspirujete babičku k nějaké “zavařovací” novince.

Pro milovníky něčeho ostřejšího rozhodně doporučujeme višňový džem s kapkou rumu Republika, který nelze nemilovat. A nesmíme zapomenout i na zavařeninu Hruškový kompot s jeřabinami a kapkou hruškovice, má vynikající a jedinečnou chuť.

Podpořit zdraví je u prarodičů důležité a to můžete i s našimi výrobky. Ať už půjde o bylinkové sirupy, které mohou přidávat do čajů, vody nebo podávat po lžičkách, nebo směs Zeleninádu, která proběhla mléčným kvašením a je tak plná vitamínů. Ve vyváženém jídelníčku by neměly chybět ryby, co třeba Pstruh na másle nebo Kapr cibulář.

Pro masomilce bude rozhodně skvělou volbou kvalitní maso připravené dle ověřených receptur. Nečekejte žádné “lančmíty”, tady jde o prémiové kousky hovězího, jehněčího nebo vepřového upravené šéfkuchařem a chuťově dotažené k dokonalosti správně zvoleným kořením. Za nás doporučujeme Kachní stehýnka pečená ve vlastním sádle nebo oblíbené Vepřové maso z udírny uzené bukovým kouřem.

Pokud máte doma dědu myslivce, určitě ocení jako dárek výběr ze zvěřinových paštik a lesních dobrot (o dalších tipech pro myslivce si můžete přečíst v článku zde).

Pokud vaše babičky preferují jemnější masové chutě, bude skvělou volbou jemná Paštika z grilovaného kuřátka nebo lahůdková Králičí paštika. 

Pro snadnější výběr pro vás máme přichystané dárkové kazety, kde najdete výrobky chuťově sladěné k sobě. Ať už jde o bedýnky pro myslivce Farmářská bedýnka z našich lesů nebo Zvěřinové trio paštik, pro masomilce kazetu Samé maso nebo pro milovníky sladkého Duo džemů či bedýnku Na zdraví. Opravdu výjimečným dárkem bude pro vaše prarodiče dárková kazeta Exclusive, kde najdete to nejlepší z naší nabídky.

x