Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
583 455 081
objednavky@viadelicia.cz
O nás
Kontakty
Obchodní podmínky
Doprava
Výkup ovoce a hub
Časté dotazy
Firemní dárky
Hodnocení obchodu
Věrnostní klub Via Delicia
CZ
PL
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
PLN
Jazyk
Čeština
Čeština
Język polski
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
PAŠTIKY
DŽEMY
MASA
ZELENINA
SLADKÉ
HOTOVKY
DÁRKOVÉ SETY
ZAVAŘOVAČKY
Z REGIONU
FERMENTOVANÉ A PIKANTNÍ PRODUKTY
ČOKOLÁDY A SLADKÉ POCHOUTKY
OŘECHOVÉ PRODUKTY A KAŠE
SUŠENÉ A LYOFILIZOVANÉ OVOCE
SLANÉ DOBROTY A SNACKY
MED A VČELÍ PRODUKTY
KÁVA A ČAJOVÉ SMĚSI
VÍNA A SEKTY
DESTILÁTY A LIKÉRY
REGIONÁLNÍ PRODUKTY
PIKNIKOVÉ KOŠE A DEKY
PIKNIKOVÉ KOŠE PRO 2 OSOBY
,
PIKNIKOVÉ KOŠE PRO 4 OSOBY
,
PROUTĚNÉ KOŠE
,
PIKNIKOVÉ DEKY A DOPLŇKY
PŘÍRODNÍ BUJONY A KOŘENÍ
STERILIZÁTORY
Firemní dárky
Recepty a tipy
EXKURZE
PARTNEŘI
PŘIHLÁŠENÍ / MŮJ ÚČET
REGISTRACE VO
Doprava
NAŠE DELIKATESY
PAŠTIKY
MASA
HOTOVKY
ZELENINA
DŽEMY
SLADKÉ
DÁRKOVÉ SETY
CZK /
CZK
EUR
PLN
Čeština
Język polski
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Via Delicia
Via Delicia
Otevřít filtr
Cena
36
Kč
1520
Kč
1
36
1520
Na skladě
125
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
135
položek celkem
Výpis produktů
Prémiové paštiky – degustační sada 1
Skladem
419,64 Kč bez DPH
470 Kč
/ ks
Měrná cena:
470 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB079
Farmářská bedýnka Burger Chef
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
709,82 Kč bez DPH
795 Kč
/ ks
Měrná cena:
795 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
FB019
Duo paštik
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
293,75 Kč bez DPH
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
329 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB031
Dárková kazeta Na svařák a Na punč
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
356,25 Kč bez DPH
399 Kč
/ ks
Měrná cena:
399 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB074
BEZ SEMÍNEK
PREMIUM
Malinový džem s kokosovým mlékem a limetkou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D023
NOVINKA
Husí paštika s lanýži a foie gras
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P009
NOVINKA
Smrkové výhonky s citronem, zázvorem a medem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D026
Dárková kazeta 2 ks produktů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
287,50 Kč bez DPH
322 Kč
/ ks
Měrná cena:
322 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB033
NOVINKA
BEZ SEMÍNEK
Džem z černého rybízu s levandulí z Bezděkova
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D025
BEZ SEMÍNEK
PREMIUM
Ostružinový džem s chilli a kapkou ginu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D024
PREMIUM
Jeřabinový džem s pomerančovým likérem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D022
Prémiové paštiky a víno – degustační sada 4
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
388,43 Kč bez DPH
470 Kč
/ ks
Měrná cena:
470 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB085
Bůčková paštika s cibulkou a chilli
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P016
PREMIUM
Černé bezinky s kávou a cejlonskou skořicí
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D020
Kachní paštika s jablky
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P006
Králičí paštika
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P001
Paštika z grilovaného kuřátka
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P013
Venkovské trio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
405,36 Kč bez DPH
454 Kč
/ ks
Měrná cena:
454 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB046
Kachní foie gras s kapkou koňaku
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
366,07 Kč bez DPH
410 Kč
/ ks
Měrná cena:
356,52 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
P008
Játrová paštika s restovanou cibulkou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
112,50 Kč bez DPH
126 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P002
Jelení paštika s brusinkami
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P004
Paštika z divočáka na červeném víně
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P003
Srnčí paštika s portským vínem
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P005
Zapečený tvarůžek na vepřové paštice
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Měrná cena:
106,92 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
P007
Daňčí paštika s divokým kořením
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P014
GOURMET SNACK – Paštika z divočáka & BIO krekry
Skladem
150,89 Kč bez DPH
169 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
ZB078
Škvarkové pesto
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
112,50 Kč bez DPH
126 Kč
/ ks
Měrná cena:
105 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
P015
Prémiové paštiky – degustační sada 2
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
419,64 Kč bez DPH
470 Kč
/ ks
Měrná cena:
470 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB083
Prémiové paštiky a víno – degustační sada 3
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
388,43 Kč bez DPH
470 Kč
/ ks
Měrná cena:
470 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB084
Hovězí maso na drceném pepři
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
183,04 Kč bez DPH
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
97,62 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M012
Kachní stehýnka ve vlastním sádle pečená
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
316,07 Kč bez DPH
354 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,67 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M009
Pečená křepelka s divokým kořením
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
102,38 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M004
Tip
Pečený králík s vepřovým bůčkem
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
191,96 Kč bez DPH
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
102,38 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M011
Vepřové maso ve skutečně vlastní šťávě 130 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
112,50 Kč bez DPH
126 Kč
/ ks
Měrná cena:
96,92 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M001
Vepřové maso ve vlastní šťávě 210 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
147,32 Kč bez DPH
165 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,57 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M002
Vepřové maso z udírny
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
147,32 Kč bez DPH
165 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,57 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
M003
BEZ SEMÍNEK
Červený rybíz a malina s kapkou citronu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D021
Džem z lesních brusinek
Průměrné hodnocení produktu je 9,1 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D002
PREMIUM
Višňový džem s rumem Republica
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
79,41 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D018
Borůvkový džem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
79,41 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D001
Dřínkový džem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D008
Jahodový džem
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D016
Meruňkový džem
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,43 Kč / 100 g
Detail
Kód:
D017
Pečená jablíčka s máslovým karamelem
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
78,13 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D009
Rakytníkový džem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
77,14 Kč / 100 g
Detail
Kód:
D014
BEZ SEMÍNEK
Šípkový džem
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D004
Špendlíkový džem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
71,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D005
PREMIUM
Švestkový džem s perníkovým kořením
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
75,76 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D019
BEZ SEMÍNEK
MINI
MINI Červený rybíz a malina
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
130,77 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D031
MINI
MINI Jeřabinový džem s likérem
Skladem
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
121,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D032
BEZ SEMÍNEK
MINI
MINI Malinový džem s kokosovým mlékem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
121,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D033
MINI
MINI Smrkové výhonky s citronem
Skladem
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
130,77 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D035
MINI
MINI Švestkový džem s perníkovým kořením
Skladem
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
121,43 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D030
MINI
MINI Višňový džem s rumem Republica
Skladem
75,89 Kč bez DPH
85 Kč
/ ks
Měrná cena:
130,77 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
D029
Na punč - tekuté koření s višněmi 345 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
150,89 Kč bez DPH
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,99 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
S007
Tekuté koření Na svařák
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
od 111,61 Kč bez DPH
od
125 Kč
/ ks
Detail
Kód:
S005
Bezový sirup
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
150,89 Kč bez DPH
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,77 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
S001
Pampeliškový sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
150,89 Kč bez DPH
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,77 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
S002
Smrkové výhonky sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
150,89 Kč bez DPH
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
63,77 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
S004
Tip
Černé ořechy ve vanilkovém sirupu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
137,50 Kč bez DPH
154 Kč
/ ks
Měrná cena:
68,44 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
K005
Hrušky a jeřabiny s kapkou hruškovice
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
59,52 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
K001
Výprodej
715 Kč
–40 %
Zabijačková výslužka dárková bedýnka
Vyprodáno
383,04 Kč bez DPH
429 Kč
/ ks
Měrná cena:
429 Kč / 1 ks
Detail
Kód:
FB020
Cibuláda - čatní
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
od 120,54 Kč bez DPH
od
135 Kč
/ ks
Detail
Kód:
Z003
Dárková sada 2 ks sirupů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
341,07 Kč bez DPH
382 Kč
/ ks
Měrná cena:
382 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB072
Zelenináda
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
Z001
Myslivecké trio
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
405,36 Kč bez DPH
454 Kč
/ ks
Měrná cena:
454 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB045
Rybářské trio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
506,25 Kč bez DPH
567 Kč
/ ks
Měrná cena:
567 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB076
Hříbky v jemném octovém nálevu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
204,46 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
120,53 Kč / 100 g
Detail
Kód:
H007
Lišky v jemném octovém nálevu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
209,82 Kč bez DPH
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
123,68 Kč / 100 g
Detail
Kód:
H006
Ryzce v jemném octovém nálevu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
204,46 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
120,53 Kč / 100 g
Detail
Kód:
H005
NOVINKA
Žampiony na topinky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
151,79 Kč bez DPH
170 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
H009
Čočková polévka s curry a kokosovým mlékem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
/ ks
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT010
Sváteční vývar z kohouta 950g
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
177,68 Kč bez DPH
199 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
HT013
Dršťková polévka 300g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
/ ks
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT012
Fazolová polévka s masem a chilli
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
/ ks
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT008
Fazolová polévka se zeleninou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
/ ks
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT009
Houby na smetaně
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
102,68 Kč bez DPH
115 Kč
/ ks
Měrná cena:
82,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT002
Hovězí na rajčatech
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Skladem
102,68 Kč bez DPH
115 Kč
/ ks
Měrná cena:
82,14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT003
Hrachová polévka s uzeným masem
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
/ ks
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT007
Polévka z pečených rajčat a zeleniny
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
93,75 Kč bez DPH
105 Kč
/ ks
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT011
Staročeská nádivka
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
133,04 Kč bez DPH
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
76,41 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
HT001
Houbový kuba
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
111,61 Kč bez DPH
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
125 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
HT014
Dárková kazeta sedlácká BEZ VÍNA
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
606,25 Kč bez DPH
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
679 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB073
Zvěřinové trio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
424,11 Kč bez DPH
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
475 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB013
Dárková kazeta zvěřinová BEZ VÍNA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
606,25 Kč bez DPH
679 Kč
/ ks
Měrná cena:
679 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB009
Dárková kazeta sedlácká a bílé víno
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
760,33 Kč bez DPH
920 Kč
/ ks
Měrná cena:
920 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB071
Dárková kazeta zvěřinová a červené víno
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
760,33 Kč bez DPH
920 Kč
/ ks
Měrná cena:
920 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB005
Farmářská bedýnka Samé maso
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
852,68 Kč bez DPH
955 Kč
/ ks
Měrná cena:
955 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
FB017
Farmářská bedýnka Z našich lesů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
786,61 Kč bez DPH
881 Kč
/ ks
Měrná cena:
881 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
FB016
Dárková kazeta Exclusive
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
1 357,14 Kč bez DPH
1 520 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 520 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB010
Sedlácké trio paštik
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
424,11 Kč bez DPH
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
475 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB069
Farmářská bedýnka Čtyř chutí
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
725 Kč bez DPH
812 Kč
/ ks
Měrná cena:
812 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
FB018
Rybářské duo
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
360,71 Kč bez DPH
404 Kč
/ ks
Měrná cena:
404 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB075
Duo paštik "Já tě prostě žeru"
Skladem
329,46 Kč bez DPH
369 Kč
/ ks
Měrná cena:
369 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB087VAL
Dárkový poukaz v hodnotě 45 €
Skladem
1 080 Kč bez DPH
1 080 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
DP1001
Dárkový poukaz 25 €
Skladem
600 Kč bez DPH
600 Kč
/ ks
Měrná cena:
600 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
DP501
Dárkový poukaz 200 zł
Skladem
1 158 Kč bez DPH
1 158 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
DP1002
Dárkový poukaz 100 zł
Skladem
579 Kč bez DPH
579 Kč
/ ks
Měrná cena:
579 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
DP502
Pektin silně želírující 20g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
40,18 Kč bez DPH
45 Kč
/ ks
Měrná cena:
225 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
ZDO001
Bavlněná taška s rozšířeným dnem
Vyprodáno
93,39 Kč bez DPH
113 Kč
/ ks
Měrná cena:
113 Kč / 1 ks
Detail
Kód:
ZB064
Bavlněná taška, jednoduchá
Skladem
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
/ ks
Měrná cena:
80 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB065
Bavlněné triko s potiskem, hnědé
Skladem
322,31 Kč bez DPH
390 Kč
/ ks
Měrná cena:
390 Kč / 1 ks
Detail
Kód:
VI008
Výprodej
279 Kč
–25 %
Dárková kazeta české Vánoce
Momentálně nedostupné
186,61 Kč bez DPH
209 Kč
/ ks
Měrná cena:
209 Kč / 1 ks
Detail
Kód:
ZB077
NOVINKA
Dárková taška Via Delicia malá
Skladem
33,06 Kč bez DPH
40 Kč
/ ks
Měrná cena:
40 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB038
NOVINKA
Dárková taška Via Delicia maxi
Skladem
78,51 Kč bez DPH
95 Kč
/ ks
Měrná cena:
95 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB062
NOVINKA
Dárková taška Via Delicia střední
Skladem
29,75 Kč bez DPH
36 Kč
/ ks
Měrná cena:
36 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB049
NOVINKA
Dárková taška Via Delicia velká
Skladem
47,11 Kč bez DPH
57 Kč
/ ks
Měrná cena:
57 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
ZB041
Dárkový poukaz 1000 Kč
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
1 000 Kč bez DPH
1 000 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
DP1000
Dárkový poukaz 500,-Kč
Skladem
500 Kč bez DPH
500 Kč
/ ks
Měrná cena:
500 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
DP500
Dřevěná podložka s gravírováním Via Delicia 24 × 20 cm
Skladem
119,83 Kč bez DPH
145 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
CD004
Dřevěné prkénko světlé Via Delicia 24 cm
Skladem
74,38 Kč bez DPH
90 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
BED006
Jelítkový prejt, pečený, lahůdkový
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
98,21 Kč bez DPH
110 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
HT020
Jitrnicový prejt, staročeská receptura
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
98,21 Kč bez DPH
110 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
HT022
Kapr cibulář na pivu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
174,11 Kč bez DPH
195 Kč
/ ks
Měrná cena:
92,86 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
R002
MINI
MINI Bůčková paštika s cibulkou a chilli
Skladem
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P017
MINI
MINI Daňčí paštika s divokým kořením
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P019
MINI
MINI Játrová paštika s restovanou cibulkou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P023
MINI
MINI Jelení paštika s brusinkami
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P021
MINI
MINI Kachní paštika s jablky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P018
MINI
MINI Králičí paštika
Skladem
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
P025
Ovládací prvky výpisu
Načíst 15 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
135
položek celkem
Nahoru
x
...